Network Çözümleri

Günümüzde kurumların kendi alanlarında rekabetçi olabilmeleri için maliyet avantajı sağlayabilecek teknolojileri kullanmaları önemlidir.
İletişim ağı teknolojilerinin kurumlara özel olarak tasarlanması sayesinde maliyet, iş sürekliliği ve bilgiye her an her yerden erişim avantajlarının kazanılması sayesinde maksimum verimlilik hedeflenmektedir.
Elite Teknoloji müşterileri için sürekliliği sağlamış, dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olan, Mobil haberleşme sayesinde çalışanların bilgilere hızlı ve lokasyon bağımsız olarak ulaşarak kurumların verimliliğini ve esnekliğini arttıracak İletişim Ağları tasarlamakta ve hayata geçirmektedir.Yük Dengeleyici (Load Balancer):
Elite Teknoloji, Yük Dengeleyici çözümleri ile WAN ve LAN üzerindeki tüm iletişim trafiğini dengeleyerek, ilgili sunuculara veya kaynaklara stabil bir şekilde erişim imkanı sunar. Ayrıca network erişim kaynaklarının zarar görmesi veya erişilemez olması durumlarında, alternatif senaryolar ile network iletişimin durmasını engelleyen tasarımlar

LAN/WAN ve WLAN:
Elite Teknoloji belirli bir alan içerisindeki bilgisayarların, el terminallerinin, cep telefonlarının ve tabletlerin kablolu veya kablosuz olarak birbirlerine bağlanması, veri aktarımı ve iletişim alt yapılarının sağlanmasında her seviyede altyapı çalışması gerçekleştirmektedir.
UC (Unified Communications):
Elite Teknoloji, LAN, WAN ve WLAN network alt yapıları üzerinden, ses ve video konferans görüşmelerini mevcut network alt yapısına entegre ederek, kullanıcıların lokasyondan bağımsız ses ve video görüşmeleri yapmasını sağlayan platform ve altyapılar kurmaktadır.
WAN Optimizasyonu:
WAN Optimizasyonu, WAN üzerindeki veri trafiğinin kullanılan hatlar üzerinde daha az iş gücü yaratmasını amaçlar. Bunun için yükü dengeleyerek, ağın sürekli olarak erişilebilir olmasına imkân tanır. Elite Teknoloji sunduğu WAN optimizasyonu hizmetleriyle network üzerindeki kaynaklara, uygulamalara ve veri barındıran sunuculara kesintisiz ve efektif olarak erişim sağlanır.

error: Elite Teknoloji | All Rights Reserved!